Tantrická masáž k blaženosti

Ako sa vynikajúco uvoľní vaše telo? Cítite sa aj vy nevyspato, bez energie a s bolesťami? Čo by tomu pomohlo? Cvičenie vám nezaberá a ani spánok. Poznám pre vás riešenie. Spôsob akým si vaše telo oddýchne je práve vynikajúca masáž. Ešte ste neboli na žiadnej masáži za celý svoj život? Je to vôbec možné? No, priznám sa, že ja som na masáži bola len raz v živote. Na klasickej masáži. Viete však, že existuje presne taká masáž, ktorá vám viem vaše telo dokonale spríjemniť? Budete sa cítiť príjemne vo vlastnej koži. Na to vymysleli tantrickú masáž. Tantra je spôsob, kedy sa prepojí vaše telo s vašou mysľou a začnete oddychovať. Myšlienky zanecháte za dverami a budete sa cítiť naprosto uvoľnene.

tantra masáž

Nebudete spoznávať samého seba, pretože budete uchvátený dotykmi vašej masérky. Masérka je profesionálka. Tá presne vie, čo potrebujete. Oddajte sa jej a prenechajte jej vaše telo, nech sa o vás postará. Dodá vám potrebnú regeneráciu a zlé veci zahodíte za hlavu. Pri masáži budete pociťovať na svojom tele množstvo mastičiek, ktoré masérke pomáhajú masírovať vaše telo. Taktiež používa rôzne oleje a prípravky. Tie vám dodajú pocit, pre ktorý sa budete vracať omnoho častejšie. Po pár návštevách sa stane z vás pravidelný zákazník, ktorý potrebuje celkové uvoľnenie svojho tela.

masáž

Ak sa vám zdá tento druh masáže veľmi erotický, nemajte obavy. Pri tantrickej masáži to nedospeje k pohlavnému styku. Vzrušenie budete pociťovať, no k samotnému styku určite nedôjde. Ten je prísne zakázaný. Masérka nemôže s vami súložiť. Aj keď niektoré situácie by si to aj dožadovali, nemôže. Ide o profesionálne vykonanú prácu, ktorú vykonáva s radosťou a nesmie prekročiť prísne pravidlá tantrickej masáže. Ak ste tantrickú masáž absolvovali, určite so mnou súhlasíte. No, ak ešte stále váhate, nemáte pre čo váhať. Vyskúšajte ju a rozmaznávajte sa.

0 komentářů: „Tantrická masáž k blaženosti“