Tantra je veda

Muži by bez žien neboli nič a rovnako tak ženy bez mužov. Pochopiteľne, že je úplne prirodzené oplodňovanie ženského vajíčka mužskou spermou, to však nemáme práve na mysli, ide skôr o priateľstvo, porozumenie a prejavy lásky, náklonnosti, sympatií a tiež krásy. Mužom sa úplne logicky páčia zdravé a krásne ženy a dievčatám a ženám sa zas páčia zdraví a pohľadní muži. Táto úplne normálna, prirodzená životná túžba sa prejavuje aj v tantrickom salóne. Keby to tak nebolo, tantra by prestala mať svoj význam a zanikla by. Neexistovala by žiadna fyzická ani mentálna príťažlivosť a ľudia by sa stali iba robotmi, akýmisi bábkami, ktoré iba vykonávajú to, čo sa musia, aby prežili.

dievča v prírode

Na tantre masážach si dobre uvedomíme zmysel života, okrem iného je ním práve tá príťažlivosť medzi dvoma jedincami opačného pohlavia, ktorá nás neustále poháňa dopredu a navodzuje to ľahké erotické vzrušenie, ktoré nám môže splniť prianie prežiť s niekým príťažlivým spontánny orgazmus.

dievča v posteli

Orgazmus je najkrajší zážitok v živote dospelého človeka, môže byť spájaný s masturbáciou alebo so sexom s jedným či viacerými aktérmi, ale tiež je spájaný práve s tantrou. Na tantre síce nedochádza k priamemu fyzickému spojeniu cez pohlavné orgány, ale k prepojeniu dvoch bytostí dochádza na energetickej úrovni. Takže tantra je vlastne energetický sex, energetické spojenie a vyvrcholenie túžby po blízkosti niekoho s opačným pohlavím, s kým zdieľame svoju vlastnú radosť.

Aj keď sa v tantre nedočkáte žiadneho fyzického sexu, napriek tomu ju mnoho ľudí vyhľadáva a pred klasickým sexom ju uprednostňuje. Umožňuje nám totiž lepšie chápať našu pravú podstatu – podstatu ľudskosti, ktorá je založená na nesmrteľnosti ducha, na energetickej podstate každého z nás. Tantra otvára brány vedomia, aby sme si uvedomili, že telesná schránka je len schránka, kabát, ktorý obliekame a vyzliekame, a ktorý môžeme aj meniť v priebehu života, ak pochopíme princíp tvorby hmoty, jej premenu a transformáciu.

0 komentářů: „Tantra je veda“