Manželov telefón

Manželstvo nie je ľahké a zvládať ho chce poriadnu trpezlivosť a hlavne musíte mať v sebe dostatočnú lásku k tomu druhému. Keď vám však začne v hlave hlodať niečo, že to vo vašom manželstve už príliš neklape a váš manžel sa vám vzďaľuje, tak zbystrite svoju pozornosť. Možno máte pravdu, hoci by ste ju najradšej asi nemali. Odbíjajú vášmu vzťahu posledné minúty? Aké máte možnosti v prípade, že by ste v jeho telefóne chceli zistiť úplnú pravdu a nič iné len pravdu? Čo keď si potajomky pozerá dievčatá na escort? Poďme sa na to pozrieť v pre a proti. Rozhodnutie už bude na vás.

šepkanie do ucha

Pre

  • Dozviete sa pravdu. Nemusíte ju síce chcieť vedieť, ale už bude tam a nezmeníte to. Budete vedieť, na čom ste.
  • Viete dokonale zistiť a vysnoriť celú situáciu okolo jeho milostného pomeru. Všímať si jeho reakcie na vaše slová a jeho celkové správanie. Dajú vám náskok nad vašou hádkou.
  • Ak sa dozviete danú vec dostatočne včas, tak viete proti svojej úhlavnej nepriateľke bojovať všetkými možnými zbraňami. Možno ešte spolu nemali pomer a tak viete oddialiť alebo úplne eliminovať prípadné nebezpečenstvo.

Proti

  • Ak nič nenájdete a váš manžel zistí váš útok na jeho telefón, môže to dosť naštrbiť jeho dôveru voči vám. Možno vás pochopí, ale to len veľmi malá časť z mužov dokáže.
  • Ak ste aj vy naozaj úprimná, tak nemusíte lašovať v jeho telefóne za jeho chrbtom, ale skúste mu ho zobrať priamo pred očami. Ak nemá, čo tajiť, tak vám ho nechá, ale ak vám ho hneď zoberie, asi to nebude v najlepšom poriadku. Ale v tomto prípade vy nič nezistíte, pretože určite všetko vymaže.

dvaja zaľúbenci

PS: Osobne by som zvolila takú taktiku, že by som pravdepodobne nedala na sebe znať, že niečo viem a bojovala by som o svojho muža všetkými ženskými zbraňami. Mňa predsa nejaká iná žena nemôže nahradiť, ja som ho mala prvá. Možno by som sa však v danej situácii zachovala úplne inak, nikto nevie presne odhadnúť svoje pohnútky.

0 komentářů: „Manželov telefón“