Kĺzavosť partnerov

Počuli ste o nuru masáži? Pochádza z Japonska, odkiaľ prišla až k nám. Ide o najvzrušujúcejšiu masáž, o akej som počula. Pri tejto masáži sa používa významný nuru gél. Ani ja som o takom nepočula. Dokonca som ho nevidela ani na rôznych erotických e-shopoch. Ale, je možné ho kúpiť v obchode s erotickými pomôckami. Ide o najkĺzavejší gél, ktorý sa nelepí. Vynikajúco bude účinkovať, ak si pod seba dáte latexovú podložku, ktorá je tiež z kĺzavého materiálu. Latex je veľmi sexi materiálom. Z neho sú totižto vyrobené aj kondómy alebo iné erotické pomôcky. Radi by ste vyskúšali túto netradičnú masáž, o ktorej prvýkrát počujete práve teraz v tejto chvíli?

masáž

Ak ste boli na klasickej masáži aspoň raz v živote, tak na túto nezabudnete už nikdy. Vždy budete mať v pamäti to, čo ste na nuru masáži zažili so svojim partnerom. Budete k sebe cítiť ešte väčšiu lásku akú doteraz. Budete si omnoho bližší. Dalo by sa povedať, že je to forma terapie pre manželské páry alebo pre partnerské páry. Je jedno, v akom vzťahu ste, nuru masáž môžete absolvovať vo dvojici. Na nuru masáž by ste mali ísť so svojim partnerom. Je to druh terapie, ktorou omnoho viac získate, ako na návšteve u psychologičky.

masážny salón

Ak vám to vo vašom partnerskom vzťahu už tak nefunguje ako na začiatku, práve nuru masáž vás celkovo spojí. Prehĺbi vaše zmysly a budete k sebe znovu cítiť vzrušenie, ktoré ste predtým už necítili. V nuru masáži ide o kĺzanie dvoch tiel, ktoré sú na sebe. To by ste boli vy a váš partner. Nuru masérka sa o vás celý čas stará. Možno vám to bude spočiatku dosť nepríjemné, no časom si zvyknete. Keď pocítite celkové vzrušenie, zábrany idú preč. Nuru masáž vás spojí. Túto metódu môžete praktizovať aj vo vašej domácnosti. Očarí vás jednoduchosť a iný štýl vzrušenia, ktorý dosiahnete pri vzájomnom kĺzaní vašich tiel.

0 komentářů: „Kĺzavosť partnerov“