Detská izba pre dve deti

Plánujete druhé dieťatko, no rozmýšľate, ako usporiadať malú detskú izbu, aby každé dieťa malo svoj priestor na svoje potreby? Musíte si veľmi premyslieť, ako im zostavíte ich detskú izbu. Ak máte dvoch chlapcov, ideálne im upraviť izbičku tak, že použijete poschodovú posteľ. Najlepšou voľbou je pevná poschodová posteľ vyrobená z masívu. Deti budú mať istotu, že sa pod nimi ich nová posteľ nerozpadne. My sme asi pred dvomi týždňami skladali dvom chlapcom veľkú masívnu borovicovú poschodovú posteľ. Aj, keď ste úplný amatér, ubezpečujem vás, že to zvládnete.

 

dve deti

 

Potrebujete mať správne náradie akým je určite elektrická uťahovačka. S ňou vám to pôjde veľmi rýchlo a vy aj vaše deti sa budú tešiť zo svojej novej veľkej krásnej postele. Už len aby sa nehádali, kto bude spať na hornej posteli a kto na spodnej posteli. Staršie dieťatko umiestnite na hornú posteľ. Tá je väčšinou určená na spanie od šiestich rokov dieťatka. Menšie dieťa umiestnite na spodnú posteľ s tým, aby vám v noci nespadlo z postele. Výhodným riešením pri spaní na hornej posteli je aj vysoké zábradlie po celom obvode postele, ktoré slúži na to, aby dieťa nespadlo v noci z postele.

 

byt

 

Aby ste vyriešili písacie stolíky počas ich učenia sa na základnej škole, budete potrebovať aspoň dva písacie stoly. Na výber máte stoly s rôznymi dĺžkami a tvarmi. Existujú obdĺžnikové písacie stoly, ale aj stoly do tvaru písmena L. Tie do tvaru písmena L môžete použiť tak, že jednu stranu dáte pri stenu a tú druhú pod okno v detskej izbe. Ďalším problémom je dostatok úložného priestoru. Na to, aby každé dieťa malo svoj priestor na svoje oblečenie, potrebujete mu zabezpečiť samostatnú skriňu. To môže byť veľkým problémom pri malej izbe pre dve deti. No je to vyriešiteľný problém. Aj v malej izbe sa toho dá urobiť veľmi veľa. Urobte svojim deťom radosť a doprajte im v ich izbičke aj priestor na hranie.

0 komentářů: „Detská izba pre dve deti“