Indické umenie lásky

Tantra je druh staroindického umenia, učenia, náboženstva a filozofie s prvkami meditácii, ktorý siaha do obdobia spred niekoľkých tisícok rokov. Toto učenie je aj v súčasnej dobe veľmi populárne a preslávili ho najmä slávne tantrické masáže, ktoré sú známe svojim erotickým charakterom a sexuálnym nádychom. Tieto tantrické masáže vedia toho ľudom množstvo ponúknuť, pretože sa nezameriavajú len na fyzické telo ako klasické masáže, ktoré množstvo ľudí pozná z bežného života, ale nakoľko sa jedná o skôr duchovne založené učenie, cieľom masáží je nastolenie vnútorného mieru a poriadku človeka.

tantra

Toto všetko dokáže docieliť vyškolená masérka alebo masér prostredníctvom svojich správne vedených a mierených dotykov a pohybov. Tantrické masáže prebiehajú za nahoty klienta aj jeho masérky, aby tak v intenzívnom precítení zmyselného dotyku nebránilo žiadne oblečenie. Práve toto je to, čo najviac ľudí od týchto masáží odrádza, prípadne je to dostatočne silný dôvod k tomu, aby boli ľudia z týchto masáží pobúrení. Nahota je pritom niečo, čo sa podľa tantrického učenia a tantrikov má oslavovať a je to chápané ako niečo, čo je človeku prirodzené a za čo by sa nemal hanbiť. Tantra a ľudská nahota sa spolu spájali do jedného celku od nepamäti.

tantra

Čo sa tantrických masáží týka, vykonávané sú v tantrických masážnych salónoch, ktoré nájdete už aj u nás na Slovensku. Tento typ erotických masáží, ktoré sú ospevované a zároveň odsudzované, sa vykonáva pod dozorom vyškolených tantrických masérov alebo masérok, ktoré na vás dohliadajú po celú dobu diania tantrického masážneho programu. Nezáleží, či ste sa už niekedy predtým takejto masáže zúčastnili alebo ste náročný klient. Tantrické masážne salóny ponúkajú niečo pre každého. Na tento typ masáží sa objednáva minimálne hodinu vopred, aby stihol personál všetko pripraviť na vašu návštevu.

0 komentářů: „Indické umenie lásky“